مرتضی مستمند، از وقتی که خود را شناخت. به این نتیجه رسید که رسالت او در زندگی تعلیم دادن است. تعلیم دادن تجارب و مهارت‌های خود به انسان‌های بی‌نظیر و ارزشمند.
در این مسیر با انتقال دانش و مهارت فردی خود به دنبال توانمندسازی افراد جامعه و کشورم برای داشتن یک زندگی با کیفیت و پر بازده هست.
مرتضی مستمند مؤسس و بنیانگذار آکادمی آموزشی مثبت ۳ است. او سایت Mmostamand.com را در اوایل سال ۹۷ تأسیس کرد. بیشترین علاقۀ مرتضی مستمند در حوزۀ تدریس مهارت‌های زندگی هست، اما به دلیل علاقه‌ای که به مباحث کسب و کار نیز دارد، برخی مباحث کسب و کار را نیز تدریس می‌کند.
مرتضی مستمند به همراه یک گروه پرانرژی و دغدغه‌مند، آموزش‌هایی برای توانمندی فردی شما در زندگی فراهم می‌کنند. مهارت‌های توانمندسازی فردی، مفاهیمی هستند که جای خالی آن در سیستم آموزشی ایران به شدت به چشم می‌خورد و اصلاً به آن پرداخته نشده است و ما زندگی به شدت به همین موارد نیاز داریم. مطالب ارزشمندی نظیر سخنرانی و فن بیان، ارتباط مؤثر، مهندسی زندگی، شخصیت شناسی، برنامه‌ریزی و مدیریت زمان، هدفگذاری، افزایش تمرکز و توجه، مهارت‌های متقاعدسازی، تصمیم‌گیری و حل مسئله، مدل کسب و کار، مدیریت استراژیک، فروش و بازاریابی و ده‌ها موضوع جذاب دیگر! بسیاری از ما انسان‌ها در طول زندگی هزینه بسیاری را به لباس و کفش نو خود اختصاص می‌دهیم اما کمتر اتفاق می‌افتند که برای توسعه خود هزینه کنیم! این سایت سعی بر رهنمون کردن شما به سمت یک مسیر خاص یعنی توانمندسازی فردی است.
مرتضی مستمند